10
Январь

ЦІЛЮЩА СИЛА ПРИРОДИ

КОМПАНІЯ «ЖАКЛИН ПЛЮС» УСПІШНО ПРАЦЮЄ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ ПОНАД 15 РОКІВ. ОСНОВНИЙ НАПРЯМ ЇЇ ДІЯЛЬНОСТІ — РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ’Я. БРЕНД ВИПУСКАЄ ЕКСКЛЮЗИВНУ ПРОДУКЦІЮ ПІД ДВОМА ТОРГОВИМИ МАРКАМИ — «ЕКОБАРС» І «RED NATURAL», ЯКІ ВІДМІННО ЗАРЕКОМЕНДУВАЛИ СЕБЕ НЕ ЛИШЕ В НАШІЙ КРАЇНІ, АЛЕ Й ДАЛЕКО ЗА ЇЇ МЕЖАМИ. УСІ ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ КОМПАНІЇ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ З НАТУРАЛЬНОЇ СИРОВИНИ, ЯКА ПРОЙШЛА НЕОБХІДНУ СЕРТИФІКАЦІЮ В УКРАЇНІ. ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ КОЖЕН ПОКУПЕЦЬ ТОВАРІВ БРЕНДА МОЖЕ БУТИ ВПЕВНЕНИЙ У ЇХНІЙ ВИСОКІЙ ЯКОСТІ, БЕЗПЕЦІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ. «ЖАКЛИН ПЛЮС» ПРА- ЦЮЄ ЗГІДНО ІЗ ЗАГАЛЬНОПРИЙНЯТИМИ ГАЛУЗЕВИМИ СТАНДАРТАМИ РОЗРОБКИ ТА ВИРОБНИЦТВА. ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ МОЖНА ПРИДБАТИ В АПТЕЧНИХ МЕРЕЖАХ, СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МАГАЗИНАХ АБО НА САЙТІ КОМПАНІЇ.
Шукаєте засоби, які допоможуть стати витривалішими, зміцнити імунітет, мати гарну форму незалежно від віку та продуктивно працювати? Природа вже давно попіклувалася про вас! Чудовий варіант для активізації захисних сил організму — вживання натуральних компонентів, що містять достатню кількість вітамінів і мікроелементів та повністю засвоюються.

ВІДНОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ

«Борсуковий жир» — цінна дієтична добавка, що містить необхідні для організму полінасичені жирні кислоти (омега-3, омега-6), вітаміни A, Е, D, F, B5, B6, B12, РР, каротини, фолієву кислоту, пектини, сапоніни, вільні амінокислоти, мікроелементи та органічні кислоти. Добавка застосовується як загальнозміцнювальний засіб під час порушень роботи органів дихання та шлунково-кишкового тракту; сприяє роботі кровоносної системи та знижує рівень холестерину. За даними Інституту екогігієни та токсикології імені Л. І. Медведя АМН України, борсуковий жир можна додавати до раціону харчування для підвищення працездатності та відновлення організму. Новинка бренда — ЕФІРНІ ОЛІЇ В КАПСУЛАХ із дезінфекційними й антисептичними властивостями (м’ята, камфорний лавр, кмин, сосна із Гімалаїв). Продукт має приємний запах та може використовуватися для нормалізації роботи дихальної системи, а також для ароматерапії вдома та в офісі.

ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ

Масло Красного ФруктаДієтичну добавку «Масло червоного фрукта» виготовляють зі стиглих плодів папуаського ендеміка «червоний фрукт» (Buah Merah, Red Fruit, Pandanus conoideus), який росте лише в гірських регіонах Океанії. Червоний фрукт відрізняється високою антиоксидантною активністю. Засіб позитивно впливає на здоров’я:
  • зміцнює імунітет;
  • нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту;
  • покращує жировий обмін та допомагає коригувати вагу;
  • уповільнює процеси старіння та підвищує витривалість організму;
  • покращує гостроту зору та стан очей.
Своїм унікальним властивостям Масло зобов’язане високому вмісту альфа- та бета-каротину, токоферолу, вітамінів А, D, K, E, F, ненасичених жирних кислот (омега-3, омега-6, омега-9), мінеральних речовин (кальцію, калію, фосфору, заліза), бета-криптоксантину. Дієтичні добавки «Борсуковий жир» та «Масло червоного фрукта» не є лікарськими засобами. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ЧЕРВОНИЙ ФРУКТ ПОДБАЄ ПРО ВАШУ КРАСУ!

Червоний фрукт (Buah Merah, Red Fruit, Pandanus conoideus) — безцінне джерело вітамінів та мінералів, які сприяють збереженню молодості. Вітаміни А, Е, К зменшують ламкість волосся та уповільнюють появу сивини. Омега-3, омега-6, омега-9, вітамін D, залізо та кальцій пришвидшують процес метаболізму, покращують стан нігтів та волосся. Вітаміни А, Е, D зміцнюють ясна та зуби. Залізо, цинк та селен сприяють збереженню пружності шкіри. На основі цього природного компонента бренд виготовляє серію високоякісних косметичних засобів — мило, гель для душу, шампунь та зубну пасту. Піклуватися про здоров’я та красу з продуктами компанії «Жаклин Плюс» просто та приємно! Компанія «Жаклин Плюс» має чудові подарункові набори. Корисні засоби торгової марки «Red Natural» сподобаються всім і кожному! Обирайте презенти на сайті ecobars.ua.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ НОВИМ РОКОМ!

Нехай 2020-й принесе вам добробут, сприяє втіленню заповітних мрій та укріпленню віри в майбутнє, а успіх супроводжує всі ваші починання. Бажаємо миру і злагоди, терпіння і добра. Будьте завжди здорові!

Зі святами! Колектив компанії «Жаклин Плюс».