ТОВ «Жаклин плюс»

ТОВ «Жаклин плюс» успішно працює на фармацевтичному ринку України з 2004 року, продукцію, що випускається, знають споживачі у всіх містах України.

 

Основним напрямком діяльності ТОВ «Жаклин плюс» є виробництво дієтичних добавок для збереження і зміцнення здоров'я, а також високоякісної косметики на основі унікальних активних компонентів. Продукція випускається під двома торговими марками: ТМ «Екобарс» і ТМ «Red Natural».

 

Вся наша продукція виготовляється на основі натуральної природної сировини, пройшла сертифікацію в Україні, має повний пакет документів.

 

ТОВ «Жаклин плюс» нещодавно завершила розробку власної рецептури з ексклюзивним активним компонентом - Маслом Червого Фрукта і в 2017 році з гордістю представила на ринок України серію високоякісних косметичних засобів під ТМ «Red Natural» - Шампунь, Гель для душу, Зубна паста і два вида Мила.

RED_natural_r
ecobars_logo

ТОВ «Жаклин плюс»

Компанія веде свою роботу відповідно до загальноприйнятих галузевих стандартів розробки та виробництва подібних продуктів і функціонує, спираючись на сувору ділову етику. Компанія прагне якнайкраще задовольняти вимоги клієнтів, а також постійно дотримується жорсткого контролю якості, забезпечує регуляторну підтримку і маркетингову привабливість своєї продукції.

 

Продукція представлена тільки в аптечній мережі, що підтверджує її ефективність і безпеку.

 

ТОВ «Жаклин плюс» знають споживачі у всіх містах України, майже всі аптеки реалізують нашу продукцію. Чим ми, безумовно, пишаємося і дякуємо Вам за ваш вибір, шановні наші покупці!

Ефірні олії ТМ "Екобарс"

Ефірні олії, що входять до складу капсул ТМ «Екобарс», мають приємний запах і давно відомі своїми профілактичними властивостями, наділені від природи дезінфікуючими та антисептичними властивостями.

Вміст капсул ТМ «Екобарс» може використовуватися:

  • для полегшення дихання при захворюваннях верхніх дихальних шляхів;
  • для усунення симптомів застуди та сезонного кашлю.

Компоненти капсул ТМ «Екобарс» мають дезінфікуючу та антисептичну дію, сприяють очищенню бронхо-легеневої системи.

Цілющі пари ефірних олій евкаліпта і гімалайської сосни, що містяться в капсулах, сприяють активізації обмінних процесів в тканинах, що призводить до значного поліпшення процесів регенерації.

Тимол, що виділяється з ефірної олії ажгона запашного, має сильно виражену антисептичну активність, допомагає боротися з мікробами та інфекціями.

М'ята і камфорний лавр мають протизапальні, антисептичні, тонізуючі і анестезуючі властивості.

НАШІ ПАРТНЕРИ