ТОВ «Жаклин плюс»

ТОВ «Жаклин плюс» успішно працює на фармацевтичному ринку України з 2004 року, продукцкцію, що випускається знають споживачі у всіх містах України.

 

Основним напрямком діяльності ТОВ «Жаклин плюс» є виробництво дієтичних добавок для збереження і зміцнення здоров'я, а також високоякісної косметики на основі унікальних активних компонентів. Продукція випускається під двома торговими марками: ТМ «Екобарс» і ТМ «Red Natural».

 

Вся наша продукція виготовлюється на основі натурального природного сировини, пройшла сертифікацію на Україні, має повний пакет документів.

 

ТОВ «Жаклин плюс» нещодавно завершила розробку власної рецептури з ексклюзивним активним компонентом - Маслом Червого Фрукта, і в 2017 році з гордістю представила на ринок України серію високоякісних косметичних засобів під ТМ «Red Natural» - Шампунь, Гель для душа, Зубна паста і два виду Мила.

RED_natural_r
ecobars_logo

ТОВ «Жаклин плюс»

Компанія веде свою роботу відповідно до загальноприйнятих галузевих стандартів розробки та виробництва подібних продуктів, і функціонує, спираючись на сувору ділову етику. Компанія прагне якнайкраще задовольняти вимоги клієнтів, а також постійно дотримується жорсткого контролю якості, забезпечує регуляторну підтримку і маркетингову привабливість своєї продукції.

 

Продукція представлена тільки в аптечній мережі, що підтверджує її ефективність і безпеку.

 

ТОВ «Жаклин плюс» знають споживачі у всіх містах України, майже всі аптеки реалізують нашу продукцію. Чим ми, безумовно, пишаємося і дякуємо Вам за ваш вибір, шановні наші покупці!

НАШІ ПАРТНЕРИ