Історія компанії

2004

ТОВ «Жаклин плюс» на фармацевтичному ринку України з 2004 р виробляє дієтичну добавку "Барсучий жир".

Продукція фасується в прозорі скляні медичні флакони: 50 г, 100 г, 250 г.

2005

Зареєстрована ТМ "Екобарс", Зареєстровані патенти на дієтичну добавку і на спосіб її отримання.

2011

Додали вид разфасовки

Дієтичну добавка "Барсучий жир" стали фасувати в м'які желатинові капсули по 0,3 г, кількістю 60 і 100 шт в контейнері з харчового пластику.

2014

Впроваджено на виробництво і сертифікована міжнародна система менеджменту безпеки харчових продуктів:

ISO 22000: 2005 «Система менеджменту безпеки харчових продуктів. Вимоги до всіх організацій в ланцюжку виробництва і споживання харчових продуктів» та HACCP «Аналіз ризиків і критичних контрольних точок».

Система спрямована на забезпечення і постійне підтримання належного рівня якості продукції та дотримання належних вимог до логістики, виробництва, пакування та маркування, приміщення та обладнання, контролю якості, а також до вдосконалення бізнес-процесів компанії.

2016

Отримано сертифікат відповідності міжнародного стандарту NATIS: 2014 "Керівні положення з виробництва, переробки, маркування і збуту натуральних продуктів".

2017

Зареєстрована ТМ "Red Natural". Отримано патенти на дієтичну добавку і на спосіб її отримання.

Налагоджено виробництво нової дієтичної добавки "Масло Червого фрукта". Ця продукція випускається у вигляді рідини (масою 60г, 120г, 200 г і у вигляді желатинових капсул по 0,5 г, в блістерах, 100 шт в упаковці)

Розроблено рецептуру і вироблена Серія косметичної продукції з Маслом Червоного Фрукта під ТМ "Red Natural" для догляду за тілом та волоссям: Шампунь, Гель, Зубна паста, Мило рідке і Мило тверде.

2018

- Сайт ecobars.ua був оновлений і почав свою роботу як інтернет-магазин.

- Налагоджено виробництво ефірних масел для зовнішнього застосування в капсулах під торговою маркою «Екобарс».

- Дієтична добавка "Барсучий жир" оновила упаковку, продукція фасується в нові скляні флакони бурштинового кольору європейського виробництва (Stölzle-Union s.r.o., Чехія).

2019
  • Почав свою роботу офіційний сайт ТМ “Red Natural” – rednatural.ua - дієтичної добавки «Масло Червоного Фрукта». Ця продукція відтепер випускається у вигляді рідини (масою 60 г, 120 г, 200 г) та у вигляді желатинових капсул по 0,5 г (в блістерах 100 шт. в упаковці, а також у скляних флаконах по 30 и 60 шт.).
  • Додано до асортименту косметичних засобів з Маслом Червоного Фрукта запаковані презентабельні подарункові набори.

Продукція представлена ​​в аптеках у всіх куточках України.

Високі стандарти якості формують довіру споживачів до нашої продукції.