ПРО КОМПАНІЮ

Основним напрямком діяльності ТОВ «Жаклин плюс» є виробництво дієтичних добавок для збереження і зміцнення здоров'я, а також високоякісної косметики на основі унікальних активних компонентів. Продукція випускається під двома торговими марками: ТМ «Екобарс» і ТМ «Red Natural». Вся наша продукція виготовляється на основі натуральної природної сировини, пройшла сертифікацію в Україні, має повний пакет документів.

МЕТА КОМПАНІЇ

Дати можливість кожній людині зберегти і зміцнити своє здоров'я, підвищити якість свого життя, використовуючи натуральні, ефективні, якісні та сучасні рішення.

НАШІ ПРИНЦИПИ

Наше виробництво не забруднює навколишнє середовище.

Ми поважаємо і цінуємо

наших покупців.

Ми працюємо тільки

з перевіреними партнерами.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Купуючи нашу продукцію, Ви можете бути впевнені в її якості, безпеці та ефективності.

Розроблена система якості забезпечує виконання вимог міжнародного стандарту ISO 22000-2005 (Система менеджменту безпеки харчових продуктів), орієнтована на облік вимог конкретних споживачів, безперервний аналіз ефективності проведених заходів і подальшу поетапну інтеграцію до вимог належних виробничої (GMP) та дистриб'юторської (GDP) практик.

Відповідно, для випуску продукції використовуються високоякісна сировина від надійних сертифікованих постачальників, які дотримуються стандартів виробництва і контролю якості свого продукту. Крім того, вся сировина, що постачається, проходить суворий контроль перед використанням в процесі виробництва готової продукції.

Вся продукція ТОВ «Жаклин плюс» виготовляється на основі натуральної природної сировини, пройшла сертифікацію в Україні і має повний пакет документів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Якість

Якість

Ми зберігаємо стабільно високий рівень якості продукції завдяки дотриманню при виробництві міжнародних стандартів.

Натуральність

Натуральність

Наша продукція складається виключно з натуральної сировини.

Доступність

Доступність

Доступні ціни на продукцію завдяки прямій співпраці з постачальниками сировини, а також політиці компанії, орієнтованій на головне - потреби клієнта.

СЕРТИФІКАТИ

certificate-01
certificate-02
certificate-03
certificate-04
certificate-05